2005 YILINDA KURULMUŞTUR
BİZ KİMİZ

2005 YILINDA KURULMUŞTUR

LSL Danışmanlık butik bir yönetim danışmanlık firmasıdır ve tüm dünyada hem profesyonel hem de kişiselleştirilmiş danışmanlık, koçluk ve eğitim programları sunma konusunda geniş bir deneyime sahiptir. LSL Danışmanlık, insan potansiyelinin gücü üzerine kurulmuştur. Alanında uzman kişilerden oluşan ekibimiz, birlikte çalıştığımız şirketlerin tüm organizasyonel ve yetenek gelişimi ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Ekibimiz potansiyel sorunlu alanları tespit eder ve yönetim verimliliği, koçluk becerilerinin gelişimi ve organizasyonel strateji gibi konularda danışmanlık hizmeti sunar. Yetenekleri geliştiriyor, statükoyu sorguluyoruz!

Global Deneyim

Çok Sayıda Sektör

NE YAPIYORUZ?

HİZMETLERİMİZ

KOÇLUK

İşletme koçluğu, gerçekten istediğiniz hayata kavuşmanın yollarından biridir! Koçluk hizmetleri, gerçek bir tatmin duygusu yaşayabilmeniz adına özgün kişiliğinizi daha fazla keşfetmeniz için potansiyelinizi ve yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı olur.

DANIŞMANLIK

Danışmanlık hizmetlerinin odak noktası insanlardır; bu kapsama insan ilişkileri, kuruluşlar ve şirket içgörüleri dahil edilebilir. LSL olarak, müşterimizin arzularını derinden anlar, yerine getirir, hatta onların beklentilerini aşarız.

EĞİTİM

Baş döndürücü bir hızla dönen dünyamızda artık bilgi de yerinde durmuyor. “Çöz, Öğren, Dondur” üçgeni sürekli uygulanıyor; uygulama ve yararlanmayı kolaylaştırmak için en son trendleri ve bilgileri öne çıkarıyoruz.

KİMLERLE ÇALIŞIYORUZ?

MÜŞTERİLERİMİZ

MÜŞTERİLERİMİZ HAKKIMIZDA NE SÖYLÜYOR?

REFERANSLAR

Shimao Rivera Garden’da müşteri memnuniyetini geliştirme eğitiminiz herkesi derinden etkiledi. Tüm yönetim sahalarımız, kaliteli hizmetimizi sunmak için bu eğitimi alabilir.
Jane Wang
Shimao Rivera Garden
Adile ile çalışmayı en iyi Kişiselleştirilmiş Liderlik Gelişimi, Yönetim Eğitimi ve yüksek kaliteli Satış/Müşteri Hizmetleri beklentisi içerisinde olan herkese tüm samimiyetimle önerebilirim.
Marc Dawson
Talent Spheres Group
Bu sabah tüm Satış ekibi, satış eğitimini düzenlediğim için bana teşekkür etmek üzere ellerinde çikolatalarla ofisime geldi. Eğitimin müthiş olduğunu söylediler; ben de tüm çabalarınız için size teşekkür ediyorum.
Ted Theobold
The Park Lane HK
DENEYİMLİ UZMANLAR

EKİBİMİZ

Adile Cretallaz

Adile Cretallaz

Kurucu ve Direktör

Mathieu Bernard

Mathieu Bernard

İş Geliştirme

Jessica Chan

Jessica Chan

Operasyon Müdürü

Eren Can Erçin

Eren Can Erçin

Koordinatör

NEREDEYİZ?

OFİSLERİMİZ

ŞANGAY, ÇİN

ŞANGAY, ÇİN

Anfu Road 168, Shanghai 200031, P.R. Çin

PARİS, FRANSA

PARİS, FRANSA

29 rue Jean de la Fontaine, 75016 Paris, Fransa

HONG KONG, SAR

HONG KONG, SAR

14 Science Museum Road, Tsim Sha Tsui, Hong Kong

İSTANBUL, TÜRKİYE

İSTANBUL, TÜRKİYE

Maslak 1453 Cd, 34398 İstanbul, Türkiye