GİRİŞ

LSL Danışmanlık, işletmenizin performansını geliştirmek için sektörün en iyi uygulamalarını kullanarak bir dizi işletme danışmanlık hizmeti sunan butik bir yönetim danışmanlık firmasıdır.

LSL Danışmanlık potansiyel sorunlu alanları tespit eder ve ekip oluşturma, yönetim verimliliği, koçluk becerilerinin gelişimi ve kuruluş stratejisi gibi konularda danışmanlık hizmeti sunar. Deneyimli işletme danışmanlarından oluşan ekibimiz, performans ve verimliliği geliştirmek amacıyla kuruluşunuza yardım etmek için var.

Size ilk analizle başlayan, danışmanlığımızın uygulanması ve uygulamanın ardından takip aşamalarından oluşan tam kapsamlı işletme danışmanlık paketleri sunuyoruz. Geniş deneyime sahibiz, işimize tutkuyla bağlıyız ve mükemmeli hedefliyoruz.

SÜRECİMİZ

İşletme danışmanlığı süresince LSL Danışmanlık, verimli iş uygulamalarını yerleştirmek ve hem dahili organizasyonunuzu hem de müşteri ilişkilerinizi geliştirmek için benzersiz çalışma çerçevelerini kullanır.

İŞLETME KOÇLUĞU ŞİRKETİNİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİR?

Deneyimli işletme danışmanlarımız, performans ve verimliliği geliştirmek amacıyla kuruluşunuza yönetim danışmanlığı sunar.

LSL Danışmanlık ekibi, kendinize özgü iş gereksinimlerini analiz ettikten sonra size özel çözümler yaratırken aynı zamanda şirketinizin hedeflerine ulaşıp başarılı olmasına da yardımcı olur. Strateji, planlama ve sorun çözme konularında işletme danışmanlığı hizmetleri ve eğitimleri sunuyor, müşterilerimizin iş becerilerini ve bilgilerini geliştirmelerine yardım ediyoruz. Ayrıca Çin’de ve Avrupa’da küçük işletme danışmanlığı deneyimine de sahibiz.

İşletme sahipleri, seçtikleri strateji hakkında yardıma veya farklı bir bakış açısına ihtiyaç duyduklarında veya kuruluşlarındaki değişiklikler için bir katalizör gerekmesi durumunda LSL Danışmanlık ile çalışmayı düşünmelidir. İşletme danışmanlarımız, büyüme ve başarı sağlamak için sizinle çalışır