İletişim Eğitimi

İnsanlarla iletişimde AKILLI mısınız?

Güçlü Sunum Becerileri

Doğru karşılama eylemleri ve incelikleri

Kendinden Emin Konuşmak

İŞ AĞI GELİŞTİRME

İşlerinizi arttırmak, bilgilerinizi geliştirmek, etki alanınızı genişletmek veya topluma hizmet etmek için ilişkilerinizi geliştirme ve etkinleştirme sürecidir. Yani iş ağı geliştirme faaliyetleri, özünde referanslar üzerine ilerleyen bir iş modeli geliştirmek için yaşadığınız süreçlerdir. İş ağı geliştirme faaliyetleri ile olumlu mesajlarınızı etkili bir şekilde aktarabilirsiniz. Alacağınız referanslar da bunun nihai sonucu olur.

(Ivan Msiner, BNI Kurucusu ve Baş Vizyon Yöneticisi/CVO)

İyi kurulmuş bir iş ağı, yaşamlarımızın önemli bir parçası haline gelmiştir. Ağınızı genişletmenin en kolay yolu tanıdığınız kişilerle olan ilişkileriniz üzerinden ilerlemektir; ör. aile, arkadaşlar, sınıf arkadaşları, iş arkadaşları ve tanıdıklar. Aslında hepimiz her gün ağlarımızı genişletiyoruz.

Kariyerinizi geliştirmek adına daha fazla fırsat yakalamak için ağınız dahilindeki ilişkileri ve bağları geliştirmelisiniz. Meslek birliğiniz tarafından düzenlenen toplantılara ve sosyal etkinliklere katılmak, kendi alanınızdaki kişilerle bağlantı kurmanın harika bir yoludur.